Home

O nas

Kilkunastoletnie doświadczenie w realizacji najróżniejszych inwestycji w branżach sanitarnej (w tym went-klim) oraz elektrycznej i teletechnicznej wykazało wielokrotnie jak ważna dla prawidłowego i bezproblemowego wykonania całego zadania jest wzajemna koordynacja projektów z poszczególnych dziedzin. Zatrudnienie w tym celu inżynierów-projektantów stało się zalążkiem założonej w 2010 roku Spółki EPSILON PROJEKT.

Pracownia PROJEKTÓW BRANŻOWYCH  EPSILON PROJEKT jest dynamicznie rozwijającą się firmą branży projektowej w specjalności sieci i instalacje sanitarne, gazowe, elektryczne oraz teletechniczne. Przedmiotem działalności jest tworzenie projektów w poszczególnych dziedzinach oraz wsparcie lub wyręczanie Inwestora w procesie administracyjnym.

Zgrany zespół oraz zaangażowanie w wykonywane prace pozwala nam oferować krótkie terminy realizacji zleceń i projektów przy zachowaniu rozsądnych i konkurencyjnych cen !!!

Od 2014 roku EPSILON PROJEKT rozszerzył również działalność o fizyczną realizację inwestycji, tj. wykonywanie adaptacji budowlanych oraz wszelkich instalacji sanitarnych i elektroenergetycznych w budynkach.

 

Kim jesteśmy

Tworzymy młody, ambitny zespół projektantów, w skład którego wchodzi osiem kierunkowo wykwalifikowanych osób. Na wszystkich etapach realizacji inwestycji jesteśmy odpowiedzialni za jakość oraz zadowolenie Klienta. Razem pracujemy na opinię solidnego i profesjonalnego partnera. Rzetelna i terminowa realizacja zamówień jest naszym PRIORYTETEM !!!

KOMPLEKSOWOŚĆ realizowanych prac projektowych jaką oferuje EPSILON PROJEKT pozwala unikać częstych błędów wynikających z kolizji w zaproponowanych rozwiązaniach.

Stałe podnoszenie kwalifikacji naszych Projektantów umożliwia nam proponowanie naszym Klientom optymalnych jakościowo i cenowo rozwiązań.

Dzięki zgranemu zespołowi oraz zaangażowaniu w wykonywane prace oferujemy krótkie terminy realizacji zleceń przy zachowaniu rozsądnych i konkurencyjnych cen !!!

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ !!!

Kontakt